Senetle Para Veren Yerler Mersin 2019-2020

Senetle para almak çoğu zaman riskli durum olmaktadır. Ancak alınacak yeri bilmek ve güvenilecek yerleri tercih etmek bu riskleri azaltmaktadır. Mersin ili içerisinde senetle para veren yerler bir hayli fazladır. Bunların içerisinde tefeciler, faktoring şirketleri ve kuyumcular gibi yerler bulunmaktadır. Tefeciler diğerlerine göre çok daha yüksek faiz oranları ile finansman olmaktadır. İnsanlar nereye gideceklerini bilmediklerinde bu tarz kişilerin tuzağına düşebilmekte ve dolandırılabilmektedir. Senetle para veren her kişi dolandırıcı olmasa da birçoğu bu tarz işler ile ilgilenerek insanları dolandırmaktadır. BU gibi durumlar düşmemek için kurumsal olan faktoring şirketleri veya araştırarak bulunan senetle para veren kişiler tercih edilmelidir. Bilmediğiniz veya kafanıza göre denk gelen yerleri tercih etmek fazlası ile riskli bir durumdur.

Senetle Para Veren Yerler Mersin 2019-2020

Mersin Senetle para veren yerler içerisinde en güvenilir olanları faktoring şirketleridir. Ancak bu şirketler bankalara oranla çok yüksek faiz oranları ve ağır şartlar ile çalışmaktadır. Bu nedenle bu tarz şirketlerden para alışverişi yapılacak ise detaylı düşünülmeli ve ödenebilecek paralar alınmalıdır. Aksi takdirde çok daha kötü ve çıkılmaz durumların içerisine girilebilir.

Bankalar kendilerine ödeme yapmayan, düzenli taksitlerini ödemeyen veya kredi puanı düşük olan kişilere kredi vermezler. Uzun bir süre ödeme yapmayan kişilerin isimleri ise kara listeye düşmektedir. Böylelikle hiçbir bankadan kredi alamazlar. Hal böyle olunca kredi ihtiyacı olan kişiler, ihtiyaçlarını bir yerlerden karşılayamadıkları vakit, senetle para veren yerlerin arayışına çıkmaktadırlar. Faktoring firmaları genellikle aynı isim adı altında birçok şehir ve ilçede hizmet vermektedir. Her ne kadar faiz oranları ve şartları ağır olsa da güvenirlik açısından iyi durumdadırlar. Bu nedenle insanların ilk olarak bu tarz şirketlere yönelmeleri oldukça mantıklı olacaktır. Birçok farklı faktoring şirketi bulunmaktadır. Hepsinin farklı şartları ve faiz oranları yer almaktadır. Mersin ilinde yer alan faktoring şirketleri aşağıdaki gibidir.

  • Şirinoğlu Faktoring / Yenişehir – Mersin
  • Yaşar Faktoring / Akdeniz – Mersin
  • Tam Faktoring / Mersin – Akdeniz
  • Lider Faktoring / Mersin – Akdeniz

Yukarıda yer alan şirketler en çok tercih edilen ve bilinenler olmaktadır. Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaları da ilginizi çekebilir.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir