Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Hangileri 2018

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Hangileri 2018

Herhangi bir geliri olmayan ev hanımlarına bankalar kredi kartı verir mi? Elbette. Günümüzde pek çok banka daha fazla müşterim var diyerek diğer bankalardan üstün olmaya çalışmakta. Bu yüzden çokta fazla risk teşkil etmeyen ev hanımlarına küçük rakamlı olsa da kredi kartı veriyorlar. 2.000 TL ortalama ile verilen kredi kartlarının limitlerini yükseltmek ise ev hanımlarının elinde. Eğer düzenli olarak kredi kartı ödemelerinizi yaparsanız çok kısa vadede limitlerinizi 5.000 TL dolaylarına çekmeniz çokta zor değil. Peki ev hanımlarına hangi bankalar kredi kartı verir? Bu bankaların verdiği kredi kartlarının farklı özellikleri mevcut mu? Bunları inceliyoruz.

ev hanımlarına kredi veren bankalar
ev hanımlarına kredi veren bankalar 2018

Eğer bankalardan hiçbir şekild kredi kartı alamıyorsanız bir yöntem daha var. Sizlere bu yöntemden bahsedelim. Eğer herhangi bir Açık Öğretim Fakültesi’ne kayıt yaptırırsanız otomatik olarak öğrenci konumuna geçersiniz. Bu sayede bankalardan öğrenci sıfatıyla da 1.000 TL’lik limiti olan kredi kartları almanız mümkün. Kadınlara hangi bankanın verdiği kredi kartının ne gibi özellikleri var inceleyelim.

TEB: Kadınlar için Kredi Kartı:

Bu kart erkeklere verilmez. Kartı almak için kadın olmanız gerekmektedir. Kartın en önemli özelliği giyim ve kozmetik ürünlerinde + taksit seçeneği sunması ve çok kolay puan biriktirmesidir. Bu kart Bonus Card ile aynı özellikleri barındırır. Tüm bakım ürünlerinde sizlere +3 taksit seçeneği tanır. Yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız puanlarla seyahat edebilirsiniz.

Odea Bank’o  Card:

Bu kartın hiçbir şekilde yıllık aidat ücreti yok! Öncelikle bundan bahsedelim. Kadınlar için geliştirilmiş olmasından dolayı Odea Bank’ın yapmış olduğu harika bir güzel hareket. Ayrıca kart yurtdışı faaliyetine de tamemen açık. Eğer ödemelerinizi düzenli şekilde yaparsanız bu kartın limitlerini kısa vadede yükseltebilirsiniz. Eğer sizde Bank’o Card sahibi olmak istiyorsanız kısa mesaj ile Banko yazıp ardından TC Kimlik Numaranızı ekleyerek 8444’e gönderirseniz çok kolay şekilde bu kartı elde edebilirsiniz. bir önceki yazımızda en yüksek faiz veren banka 2018 listesinden bahsettik.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir