Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar 2018 (Avukatlık İcralık)

SİCİLİ BOZUK OLANLARA KREDİ VEREN BANKALAR

Kredi almaları sonucunda gerekli ödemeyi yapamayan kişilerin sicili bozulmaktadır. Bu nedenle riskli gruptaki kişilere bazı bankalar kredi verme işlemini sağlamamaktadır.  Bankaların kredi kartlarına sicil affı düzenlemesi durumundan sonra krediler için bazı kriterler getirmiş bulunmaktalar. Bu af sayesinde sicili bozuk olan kişilere bazı bankalar kredi verme işlemini gerçekleştirmektedir.

Sicilinize işlemiş mevcut borcunuzu kapatmadan tekrar bir kredi alabilmeniz çok güçtür. Sicili bozuk olan kişilere kredi veren bankalar, borç kapatma ve yapılandırma kredileri adı altında kredi vermektedir. Yalnız bu iki kredi türü borçlarınızın kapanmasına yönelik verilmektedir. Bu sayede sicilinizi temizleme şansına da sahip olmaktasınız.

KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLARA KREDİ VEREN BANKALAR

GARANTİ BANKASI

Kredi borcunuzun düzensiz ödenmesi sonucu veya kullanılacak limitin üstünde kredi çekme gibi durumlar sicil bozulmasına sebebiyet vermektedir. Garanti Bankasının bünyesinde bulunan Money, Bonus, Platinum, Flexi Bonus kartların ve diğer bankaların kredi borçlarını ödemekte güçlük çekiyorsanız, Garanti Bankası ile bu durumu görüşerek borçlarınızı yapılandırabilir veya taksitlendirerek borç ödeme işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Garanti Bankası borç yapılandırma başvurunuzu 0212 410 90 00 numarayı arayarak veya en yakın Garanti Bank şubesine gidebilirsiniz.

AKBANK

Bir veya birden fazla bankalara ait kredi kartı veya kredi borçlarınızı kolaylıkla ödeme isteğiniz durumunda, Akbank borç yapılandırma kredisi ile birikmiş veya birikmekte bulunan borçlarınızı ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Akbank ihtiyaç kredileri arasında borç transfer kredisi adı altında adlandırılan seçenek sayesinde 1.80’den başlayan ve değişiklik gösteren uygun faiz oranları ile 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Borcunuzun bulunduğu bankaların yapılandırma kredisini kabul etmemesi durumunda ise, Akbank şubelerine giderek veya 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini arayarak bireysel kredi başvurusunda bulunarak bankalarda olan borçlarınızı kapatabilirsiniz. Avukatlık olana kredi veren bankalar haberinde de detaylara ulaşmanız mümkündür.

DENİZBANK

Denizbank, sicil puanı düşük olan kişilere kredi kullanımı konusunda destek olmaya çalışmaktadır. Ekonomik anlamda borçlarını ödeme sıkıntısı yaşayan ve kötü sicili nedeni ile kredi alamayan müşterilere ihtiyaç durumunda bireysel kredi seçeneği ile borçlarını ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Minimum 5.000 TL ile maksimum 55.00 TL arasında farklı faiz oranlarına sahip kredi vermektedir. Denizbank’a kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler 444 0 800 Açık Deniz Hattı ile başvurularını gerçekleştirebilir veya Denizbank şubelerine giderek kendilerine uygun kredi seçenekleri ile başvuruda bulunabilmektedirler.

ODEOBANK

Odeobank, bankacılık sektörüne çok yakın bir dönemde girmiş bulunan ve diğer bankaların kredi verme konusunda daha esnek davranmakta olan bir bankadır. Nakit Hazır adlı hizmeti ile sicilinizin bozuk olması veya kredi notunuzun düşük olması durumunda kredi vermektedir. Başvuru sürecinde müşterilerden kredi alacak olan kişinin kimlik belgesi, kişinin adına kayıtlı son 3 aya ait abonelik faturası ve gelir belgesi istemektedir. Başvuru için Odeobank internet sitesini ziyaret edebilir, 444 8 444 iletişim merkezini arayabilir veya Odeobank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İcralık durumda olan vatandaşlarımız İcralık olana kredi veren bankalar yazısından faydalanabilirler.

Yazar: admin

1 thought on “Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar 2018 (Avukatlık İcralık)

    ferhat

    (Ağustos 18, 2018 - 5:48 pm)

    öncelikle merhaba kredi sicilim bozuk hangi bankaya gittiysem kredi alamadım. hiç bir şekilde kredi başvurum onaylanmadı günlerce internetten sicili bozuk olana kredi veren bankalar hakkında araştırmalar yaptım. Araştırmalarım sonucunda en doğru bilgiyi https://www.uygunkrediniz.com/genel-rehber/sicili-bozuk-olanlara-kredi-ve-kredi-karti.html bu sitede buldum. eğer sizinde siciliniz bozuk ve kredi alamıyorsanız bu sitedeki bilgileri okuyarak sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir