İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2018 – 2019

Ekonomik açıdan zor günler yaşamanız durumunda bazı bankalar tüketici kişilerin yardımına koşarak kredi vermeyi kabul etmektedir. Büyük finans kuruluşları olan bankalar avukatlık durumunda yer alan ve kara listede bulunan kişilere 6 aylık kısa bir süre sonunda kredi notunu yükseltebilmenin yanında icra durumunda olan kişilerin sorunsuz bir şekilde kredi alımlarını gerçekleştirmektedir. İcralık durumunda ve icra takibinde olan kişilerin yapması gerekenleri ve kredi veren bankalar hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

İCRALIK DURUMUNDA OLAN KİŞİLER NE YAPMALI

Günümüzde bilinçsiz olarak kredi kartı harcamaları veya borç kapatmak için üst üste kredi çeken kişiler icralık durumuna düşmektedir. Farklı bankalardaki bulunan borçlarını kapatmak isteyen kişiler birçok banka yerine sadece tek bir bankada borç olması durumunu avantaj olarak görerek üst üste farklı krediler çekmektedir. İşlenen faizle birlikte kredinin miktarının yüksek oluşu sebebiyle avantaj sağladıkları düşünmektedirler. Fakat bu düşünce ile çektikleri kredilerin ödemelerini de gerçekleştirememektedirler. Bu yüzden kredi notları düşmektedir ve bankalar kredi vermemektedir. Bu durum için mevcut olan birkaç çözüm yolu bulunmaktadır. Bu çözüm yollarından biri icralık olanlara kredi veren bankalardır. İkinci yol ise senetle kredi veren firmalardır. Diğer çözüm yolu ise 2018 yılında çıkan sicil affı sayesinde bu aftan yararlanarak sicil temizleme işlemlerini gerçekleştirmektir.

İCRALIK DURUMUNDA KREDİ VEREN BANKALAR

Avukatlık durumundaysanız yani kısaca icra takibine düşmüş iseniz size kredi verebilecek bankalara başvuruda bulunabilirsiniz. İcralık durumunda hangi bankalar kredi verir bunu listeleyeceğiz. Gerekli bankalara başvuruda bulunma durumunda 100.000 TL’ye kadar kredi çekme şansınız bulunmaktadır.

Garanti Bankası

Kredi borçlarınızın ödenmemesinden dolayı icralık olmanız durumunda Garanti Bankası icralık durumunda olan kişilere kredi çekme kolaylığı sağlamaktadır. İhtiyaçlar doğrultusunda çekilecek tutar belirlenerek kredi çekme işlemi tamamlanır. Garanti Bankası şubelerine giderek başvurularınızı yapıp kredi çekme işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 444 0 333 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

TEB

TEB Bankası icralık durumunda olan kişilere kredi verme olanağını sağlayan bankalarda yerini almaktadır. İcra takibinde olan kişilerin banka tarafından kredilenmesi kolaylıkla sağlanmaktadır. Herhangi bir gelirinizin bulunması durumunda TEB Bankasından kredi alabilirsiniz.TEB Bankasışubelerine giderek başvuru talebinizi bildirebilir, konu hakkında detaylı bilgi almak için 0850 200 06 06 Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Bazı sebeplerden dolayı kredi borçlarınızı ödeyemeyerek icra takibine alınmanız durumunda Ziraat Bankası diğer bankaların aksine icra durumda olan kişilere kredi vermektedir. Fakat SSK’lı olmanız ve düzenli aylık gelirinizin olması durumunda kolaylıkla kredi çekme olanağına sahip olmuş olursunuz.Ziraat Bankası klima şartnamesi ile kredi alamama durumunuzu ortadan kaldırmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için 0850 220 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya en yakın Ziraat Bankasına giderek kredi alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi

Sicilinizin var olmasına ve icra takibine bakmaksınız birkaç işlem sonucunda kredi çekme imkanınızı gerçekleştirmektedir. Ayrıca Yapı Kredi Bankası diğer bankalarında yaptığı gibi maaş durumunuza ve SSK’lı olup olmadığınız durumuna bakarak kredi çekmenizi sağlamaktadır. Yapı Kredi şubelerine giderek başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi almak için 850 222 04 44 numaralarını tuşlayarak Müşteri Hizmetlerine bağlanıp bilgi alabilirsiniz. İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2018 – 2019 hakkında ki sorularınızı bizlere yazabilirsiniz. Bir önceki konumuzda Borç Para Veren Firmalar ve Yerler‘den bahsettik.

Yazar: admin

11 thoughts on “İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar 2018 – 2019

  Hanifi demir

  (Ekim 30, 2018 - 9:43 pm)

  Kredi kartım iş bankasından icralık ayda 1 bin 6 bin kaldı yatiriyom.ayriyeten emekli olduğum bankada nda kredi çekmiştim 28 bin bankadan aylıktan kesiliyor borç kapatma kredisi çeke bilir miyiz ayriyeten çalışanim ve emekliyim yardımcı olursanız sevinirim

  Halil saydam

  (Aralık 18, 2018 - 5:26 pm)

  40.000 ihtiyacım var icralık icralarimi kaldırmak istiyorum rica ediyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  abdullah berber

  (Ocak 9, 2019 - 1:03 pm)

  emekliğm avukatlık icramlığım kredi almak istiyorum

  Nizamettin

  (Ocak 10, 2019 - 10:51 pm)

  Ben takipteyim paramı düzenli ödüyorum ama kıredi cekemiyorum

  fatma

  (Ocak 26, 2019 - 4:36 am)

  14 bin ihtiyacim var.4 bin kredi kart borcumu tamamen kapatmak.geri kalan 10 bin tl yi kizimin omirilik ameliyati icin yani saglik nedenle ilgili kullanicam yardimci olurmusunz.calisiyorm sabit isim var.ararmisinz.istanbul otryorm

  Yücel

  (Şubat 2, 2019 - 9:13 pm)

  Slm

  alirıza

  (Mart 13, 2019 - 9:46 am)

  tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur

  Muhammet

  (Mart 20, 2019 - 8:13 am)

  Merhaba iyi calismalar benim 10 bin tl icralik borcum var onu kapatmak istiyorum

   ozan

   (Mart 25, 2019 - 11:24 am)

   10 bin tl ihtiyacım var kamu çalışanıyım icralık durumum var yardımcı olabilirmisiniz

  ali

  (Mart 21, 2019 - 9:24 am)

  tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur

  Nuri

  (Mayıs 4, 2019 - 5:23 pm)

  İcralık olana hiç bir banka kredi vermez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir