Borç Para Veren Firmalar ve Yerler 2018 – 2019

Bankalarda bulunan borçların ödenmemesi durumunda ve buna benzer sebeplerden dolayı günümüzde kredi notu düşük ve sicili bulunan kişilere bankalar kredi çekme imkanı sunmamaktadır. Senet karşılığındaborç para vermekte olanfirmalar yapılan başvuru sonucundan sonra istenilen ücrete bağlı olarak belli bir komisyon istemektedir bu senet karşılığı ile borç para elde edilebilmektedir. Faktöring şirketler elinde senet bulunan kişilere nakit ihtiyacı sağlamaktadır. Elinde nakit paraya çevrilecek çek bulunmayan kişiler için gerekli nakit para bulma yollarınıvegerek bu tarz şirketler gerekse kişiye ait şahıs firmalarından kredi temin edebilecekleri yerler hakkında sizlerle gerekli bilgileri paylaşacağız.

Senetle Para Bulma Yöntemleri

Bazı kurumlar nakit para bulma konusunda gerekli ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaktadır. Aşağıda bulunan sıralı listeye uygun şartları taşımaktaysa eğer bu şirket veya şahıslara başvuru yapabilmektedir. Aşağıda sayacağımız olan koşullar ile nakit para istenmesi durumunda teminatla yani kısaca kefille nakit ihtiyaçları karşılanmaktadır.

 • Faktöring firmalar (senet karşılığında mini krediler ve borç paraları elden veren yerler)
 • İkrazatçılar (senet ve çek karşılığı ile kredi veren yerlerdir)
 • Taksit karşılığında altın satanlar (altın kuyumcularda satılmak üzere kolay bir işlem olduğundan altınları nakit paraya çevirme şansınız bulunmakta. Antalya, Bursa İstanbul gibi kapalı çarşıda bulunan kuyumcularında bu gibi işlemlere rastlanmıştır)
 • Senet karşılığında para veren tefeciler (bu kişiler yasadışı yollarla çalışmaktadır. Acil nakit ihtiyacı olan kişilere senet karşılığında borç para veren kişilerdir. Tefecilik suç sayıldığından dolayı bu gibi yerlerden borç para almak önerilmemektedir)
 • Yardımsever zengin ve kuruluş başkanları (hayırsever zenginler bazı vakıflar kurarak öğrencilere ve maddi durumu yeterli olmayan kişilere yardım adı altında gerekli deteği vermektedirler)

Borç Para İlanları Hakkında Bigli!

Günümüzde pek çok kişi elinde bulundurduğu çok yüksek meblağları borç para dağıtarak daha çok kazanç elde etmektedir. Bu sayede kredi çekemeyen ve acil para ihtiyacı olan kişilere yardım sağlamaktadır. Senetle borç para veren tefeciler gibi belirli faizler uygulanarak istenilen yüksek geliri elde etmektedirler. Dikkat etmeniz bir konuda bu tarz kişilere güvenmemek gerektiğinizdir. İnternette bulunan Ankara tefeci, İstanbul tefeci adı altında bulunan ilanlara lütfen itibar etmeyiniz. İnternette bulunan tefeci numaraları genellikle dolandırıcı kişiler tarafından insanları tefeci adı altında dolandırmaktadırlar. Sizden belli bir para karşılığı alarak borç verme imkanını iddia eden kişiler mevcut durumdadır. Yaşayacağınız maddi kayıp durumundan dolayı bunları aldanmamanız gerekmektedir. Sizlerle paylaştığımız nakit borç para edinme yollarını izleyebilirsiniz. Fakat bunların hiç biri %100 garanti vermemektedir.

Senet Karşılığı Para ve Kredi Veren Faktoring Şirketler

İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde belli bir komisyon karşılığında kredi veren şirketler bulunmaktadır. Bu şirketler 100.000 TL’ye kadar kredi verme imkanına sahiptir. Fakat elinizde herhangi bir çek ve senet olması büyük önem taşımaktadır. Alacağınız 100.000 TL karşılığında sizden bu miktarı karşılayacak düzeyde çek veya senet talep edilmektedir. Tefecilik illegal olmasına rağmen birçok kişi el altından senet veya faiz ile borç para vermektedir. Bu tarz suç teşkil eden yerlerden uzak durmanızda fayda var. İstanbul’da Acar Faktöring, Akdeniz danışmanlık, Analiz Faktöring gibi şirketler elinizde bulunmakta olan bu şirketler senet veya çeklerinizi nakit paraya çevirmektedir. Tefecilik suç olduğu için faktöring şirketlere kredi başvurusunda bulunmanın daha güvenli olduğu söylenmektedir. Bir önceki yazımızda Ücretsiz Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? sorusuna yanıt aradık.

Yazar: admin

6 thoughts on “Borç Para Veren Firmalar ve Yerler 2018 – 2019

  Esra

  (Aralık 1, 2018 - 6:30 pm)

  Borcum var ve ödeyemiyorum.sizlerden bir aile için yardım istiyorum.10.000tl gerekli

  Nezaket cingöz

  (Aralık 5, 2018 - 2:17 pm)

  Ev almak için paraya ihtiyaçim var 300.000milyara Lütfen bana yardim edin ve bir cevap verin

  Ozgu

  (Ocak 18, 2019 - 8:37 am)

  Acil nakite ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

  Alper

  (Şubat 2, 2019 - 8:09 pm)

  Acil paraya ihtiyaç var acil dönüşünüzü bekliyorum

  Yücel

  (Şubat 2, 2019 - 9:16 pm)

  10000 tl ihtiyacım var yardimci olurmusunuz

  Canara Bank

  (Nisan 10, 2019 - 4:46 pm)

  Herhangi bir mali yardıma ihtiyacınız var mı? Kişisel Krediler? Ticari Krediler? Mortgage kredileri? Tarımsal ve proje finansmanı? Kredileri% 3 faiz oranıyla veriyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir